Header Ads Widget

ANKARA TEL ÖRGÜ

 • TEL :  0542 740 8440
 • Ankara Tel örgü firmamız yılların vermiş olduğu tecrübesi ile siz çok kıymetli müşterilerine hem montaj uygulaması hem toptan tel örgü ürünleri satışına hızla devam ediyor. Bizim Ankara Ostim fabrikamız sabah 08 ile 19 arası saatlerinde kesintisizin imalat yapan bir firmadır. Ankara'nın her bölgesinde beton direkli ve boru direkli tel örgü uygulaması ve montajını yapmakta bulunan ekiplerimiz mevcut firmamızın çalışanları haftanın 7 günü hiç durmadan müşteri memnuniyetini ön planda tutarak montaj uygulaması ve tel örgü yapımı işlerine hız kesmeden devam etmektedir. Bizimle çalışan müşterilerimizin güler yüzle ve garantili temiz iş ile ayrılmalarını sağlamak amacı ile işi teslim edilen kişi veya kurumların memnuniyet sorgusu yapılır ve müşterinin aklında kalan tüm sorulara ve sorunlara yanıt aranarak işini teslim ederiz.

  2022 YILI GÜNCEL TEL ÖRGÜ FİYAT LİSTESİ

  Tel örgü fiyatları; 2022 yılı içinde standart metre birim fiyatı 70 ile 80 TL arasındadır. Montaj uygulaması dahildir.

  Tel örgü fiyatı Ankara; bahçe teli fiyatları hakkında yapılacak arazi şartlarına göre fiyat belirlenir. Normal şartlarda standart zemini çok aşırı kayalık olmayan arazilerin fiyatlarında bir artış olmazken, Zemini çok aşırı kayalık olan bölgelerde işin uzaması ve ekstra kepçe maliyetleri işi veren kişiye ait olup maliyetin yükseleceğini bilmenizi isteriz.

  Tel çit fiyatları; 2022 yılı içinde standart metre birim fiyatı 70 ile 80 TL arasındadır. Montaj uygulaması dahildir.

  Beton direkli tel örgü; 2022 yılı içinde standart metre birim fiyatı 75 TL'dir. Montaj uygulaması dahildir.

  Bahçe teli fiyatları; 2022 yılı içinde standart metre birim fiyatı 80 TL'dir. Montaj uygulaması dahildir.

  Boru direkli tel örgü; 2022 yılı içinde standart metre birim fiyatı 165 TL'dir. Montaj uygulaması dahildir.

  Kafes tel örgü ve Galvanizli tel çit ürünleri imalatı yapan firmamız bu ürünlerin garantisini vermektedir. Ürünlerimizin tamamı paslanmaz galvanizli olup yıllarca her türlü yağmur, çamur, nem, soğuk, kış , yaz, gibi hava değişikliklerine karşı koruma ve günledir.  

  Bahçe Tel örgü maliyeti uygulaması tel örgü ürünlerinin yapılacak araziye getirilmesi ve ardından yapılan işlemlerin sıra ile anlatımı. 1. 3 metre aralıklar ile 30x30 çukurlar kazılır. 2. Açılan çukurlara beton direklerin yerleştirilmesi sonucu direklerin ayakta kalmasını sağlamak amacı ile direk diplerine orta boylu direğin her köşesinden taşlar ile sıkıştırılması yapılır. 3. Sıkıştırılmış direklerin diplerine beton dökülerek direklerin kuruması beklenilir. 4. Kurumuş ve sağlam olduğundan emin olunan direklerin üzerine siparişi verilmiş kafes tel örgü 20 metrelik top halinde olur ve bu yere serilerek açılır, tel örgünün beton direklere bağlama esnasında bir tel örgü gergi aleti ile en baştan bağlanmış tel örgünün gergiye alınarak sıra ile direklere bağlanarak ilerlemesi sağlanır. 5. Direklere bağlanan tel örgünün 3 sıra üst, orta, alt olmak üzere 3 sıra gergi teli çekilerek tel örgünün sarkmaması sağlanır. 6. Ve son hamle olan direklerin eğri boyun kısımlarına dikenli tellerin açılarak 3 sıra olmak şartı ile gergisi yapılır ve bu aşamadan sonra tel örgü uygulama işleminiz tamamlanmış olur.

  Tel örgü bahçe kapısı ve Arazi kapısı imalatı ve montaj uygulaması.

  Arazi bahçe kapısı imalatı yapılır ve tel örgü ile birlikte araziye nakliyesi gerçekleşir. Kapının genişliğine uygun sağına ve soluna beton direklerin dikilmesi ve sağlamlaştırılması sonrasında hazırlanmış tel örgü çit bahçe kapısının beton direklere sabitlenerek standart ve sorunsuz bir şekilde açılıp kapandığını kontrol edilip kapının sağlam bir şekilde çalışmasının sağlanması sonucu kapı direkleri dipleri beton ile daha sağlam bir şeklide montaj edilir ve sorunsuz bir şekilde arazi sahibine teslim edilir.

  Bahçenizin duvarının üzerine veyada direk beton direkler aracılığı ile yere Tel örğü yapmaktayız.
  Ankara tel örgü işlerinizi bizim firmamıza yaptırabilirsiniz. Bahçe çiti ve tel örgü yapan firmamız size her konuda yardımcı olacaktır.

  Tel örgü ve Bahçe çiti işleri Ankara ve tüm semtlerinde yapılmaktadır. Ankaranın neresinde olursanız olun her türlü tel örgü işlerinizi yapmaya hazırız. Tel örgü yapılacak alana ücretsiz keşif yapılır ve yerinde ölcüleri alınıp fiyat hesaplaması yapılmaktadır.

  Bahçe çiti işlerinizi hemen bizimle yapmak isterseniz bize iletişim numaralarımızdan ulaşarak bahçe tel örgü işlerinizi bizime anlatabilirsiniz.

  Fiyatlarımız uygulama yerine ve istenilen metraja göre değişiklik göstermektedir.  Firmamızı arayarak daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Tel örgüler sınırları belirlemekte, güvenlik amaçlı ve birçok alanda kullanımı uygundur. Tel örgülerimiz kendi imalatımız olmakla birlikte TSE ve garantimiz altındadır. Tel örgüler baklava şeklinde olup müşterilerimizin isteğine göre pvc, galvaniz ve istenilen kalınlık ve göz aralığında örmekteyiz.

  ÜRETMEKTE OLDUĞUMUZ;TEL ÖRGÜ
  GÖZ ARALIKLARI: 30X30,  40X40, 50X50 60X60 70X70
  TEL KALINLIĞI: 2,00 MM, 2.50 MM, 2.70 MM, 3.00 MM, 3.50 MM

  http://www.panelcitankara.com Panel çit ve diğer bahçe teli ürünleri için diğer sayfamıza göz atabilirsiniz.